תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

אלומיניום בלגי לבית ולמשרד

בין אם אתם עוברים דירה או החלטתם לשפץ לא יכול שפספסתם אותם, חלונות אלומיניום בלגי נמצאים בכל מקום. הם הפכו מטרנד לסטטוס קוו בעולם העיצוב ומקנים מראה יוקרתי ומרהיב לחלל.

 

אם עד היום אך ורק השכבות העשירות באולוכסייה יכלו לרכוש אותם, הרי שהיום ניתן לראות שההיצע שלהם גדל מאוד והדבר השפיע אוטומטית על המחיר. הוא החומר המועדף על הקבלנים והמעצבים בשנים האחרונות, וניתן לראות כי הם נפוצים כמעט בכל בית.

 

מהו חלון אלומיניום?

 

מעבר לתפקידו המוגדר של החלון שמשמש רק כחוצץ בין פנים החלל ובין העולם שבחוץ, במקרה של חלונות אלומיניום בלגי מדובר בחוויה אחרת לגמרי, הם מהווים שילוב מנצח בין הפעלה פשוטה, עמידות מושלמת ועיצוב נהדר. לא בכדי מדובר בחלונות הנפוצים ביותר היום, והתחושה היא שלא קיים חדר שהם פסחו עליו, בין אם בסלון או בין אם בחדרי שינה.

 

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, ובמקרה הזה זה נכון. המראה אשר מתקבל באמצעותם בלתי ניתן לתיאור והוא משווה אווירה אותנטית, אסתטית וחמה. חלק ממאפיניו של החלון הוא הגמישות והנוחות להתאים לפתחים בגדלים שונים:קטנים, גדולים, עם קיר דק או עבה כאחד. מעבר לכך ניתן גם להתאים את מסגרות הפרופילים לסגנון העיצוב בבית תוך בחירת הצבע האהוב על הדיירים.