תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

אלומיניום מחירים והמלצות

כאשר בונים בית חדש או משפצים אותו, הדבר גוזל המון אנרגיות, זמן וכמובן גם כסף ולפני תחילת כל עבודה, יש לבצע סקר שוק ולבקש הצעות מחיר ממגוון אנשי מקצוע. קנה המידה של העלויות יספקו לכם הערכה כספית שתוכלו לפיה לבצע החלטות ולהיערך אליהן מבעוד מועד.

משפצים את הבית? בונים בית חדש? קחו בחשבון כי גם אם התכוננתם להוצאה מסוימת, יש להיערך לעובדה כי בזמן הזה יהיו הוצאות נוספות ממה שתכננתם בהתחלה, לכן כדאי תמיד להשאיר לכם כסף חירום למידת בצורך, וכנראה שיהיה צורך.

 

למוצרי האלומיניום מחירים שונים אשר משתנים בהתאם ליצרן ולמתקין ונחשבים להוצאה גדולה יחסית. בעבר כל התחום היה נחלתם אך רק של אנשי המעמד הגבוה, אלו אשר היה ביכולתם לממן את זה, אך לאחרונה הצטרפו שלל אנשי מקצוע אשר מספקים את השירות הזה ומציעים ייצור והתקנה של פתרונות שונים בשלל מחירים.

 

המחיר תלוי בגודל וברוחב של החלון שיקבע על פי החלל אליו הוא מיועד, בזמן האחריות שלו, סוג הפתיחה והאם הוא כולל את הזכוכית ואת ההובלה וההרכבה שלו. בחרו את מתקין אשר יעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה מבחינת העיצוב וההתאמה לחלל בטווח העלויות אשר מתאימות לכם.

 

אז מה צריך לבדוק?

 

צריך לבדוק כי אכן מדובר בפריט שהוא מקורי ולא מזויף או חיקוי ולדבר יש משמעות רבה מבחינת האיכות של הפריט, הן מבחינת ההגנה שהוא מקנה והן מבחינת העמידות וזמן החיים שלו לטווח הארוך. לאנשים שאינם מגיעים מהתחום הזה אין ביכולתם לזהות בצורה מיידית את העובדה כי החלון אינו אמיתי, והדבר שצריך לעורר את נורת האזהרה הוא כמובן המחיר. דעו שיש סדר גודל של מחירים שהם סבירים, ואם אתם נתקלים במתקין אשר מציע לכם מוצר במחיר נמוך בצורה מחשידה מהטווח של המחיר הסטנדרטי, הזהרו ממנו ואל תתפתו לכך על אף ההאטרקטיביות.

 

למתקיני אלומיניום מחירים שונים ולכן חשוב לבדוק את אמינותו של המתקין, ולוודא כי הוא מוגדר כספק מורשה של אחת מהיצרניות המובילים, כמו קליל, ושיעמוד בזמן האספקה שסוכם. כמו כן, כדאי לשמוע המלצות ולראות דוגמאות של בתים בהם התקין לאחרונה על מנת שתוכלו להינות מחלונות אטומים, איכותיים ומבודדים.