תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

אלומיניום פרופילים בסגנונות שונים

האלומיניום כבש את עולם העיצוב בסערה, וניתן לראות בבתים רבים שימושים שונים בו הבאים לידי ביטוי בחלונות, דלתות, תריסים, פרגולות וכו'. גם בתחום הייצור והתעשייה יש שימושים רבים אודות לתכונותיו הרבים של החומר שאינו מחליד או מתחמצן.

לאחרונה קיימות חברות רבות המייצרות מאלומיניום פרופילים בגדלים שונים אשר מיועדים לחלונות ולדלתות, וכן ייצור פרופילים לא סטנדרטיים אשר מותאמים לשימושים שונים בחלל הבית ומחוצה לו בהתאם לצורכי הלקוח.

 

ניקוי ותחזוקה של פרופילים

 

פרופילי אלומיניום אינם דורשים תחזוקה מאומצת, אך עם זאת יש לקחת בחשבון כי תחזוקה שוטפת שלהם, ע"פ ההנחיות מהמתקין, תניב מראה טוב יותר ותשמור על איכותם לאורך זמן בצורה מושלמת כחדשים.

 

במסגרת התחזוקה השוטפת יש לבצע ניקוי מדי תקופה של כשבועיים או במידת הצורך באמצעות חומרי ניקוי המיועדים לכך ושמאופיינים בכך שאינם חומרים הממיסים את הצבע או פוגעים בו. כלומר חומרי ניקוי עדינים וחלשים המהולים מים כמו חומר לניקוי חלונות או סבון כלים, וכאשר מדובר בלכלוכים עקשניים ניתן להיעזר באלכוהול 70% המיועד לחיטוי עם מים.

 

כמו כן, על מנת לשמור על שכבת הצבע תקינה יש להשתמש בסמרטוט, נייר סופג או במטלית רכה לניקוי תוך תנועות עדינות ללא הפעלת מאמץ מיוחד או גירוד הלכלוך בחוזקה, וכן הימנעוו לחלוטין משימוש במטלית מחוספסת או סקוצ'ברייט ומחומרים חזקים כמו אקונומיקה וכלור.