תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

מערכות אלומיניום קליל

הטכנולוגיות המובילות של ייצור מערכות אלומיניום קליל מאפשרות פתרונות המשלבים עיצוב ואיכות ברמה גבוהה ללא פשרות. קליל היא אחת מהחברות המובילות בארץ לייצור מוצרים שונים, לרבות חלונות ודלתות, אשר ישדרגו את מראה הבית. כמו כן, ניתן להתאים את העיצוב לאופי הבית ולדייריו וכך ליצור סביבה מעוצבת בהתאם לסגנון הרצוי.

בכל העולם עולה יותר ויותר המגמה של שילוב חלונות אלו בתחומים שונים, כמו עיצוב, תעשייה, אלקטרוניקה ועוד. בעשור האחרון נראה שגם בארץ התחילה המהפיכה והבינו את יתרונות החומר והפונטיציאל שלו ליצירת מוצרים איכותיים, חזקים ועמידים.

 

בחירת מתקין מורשה

 

הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להכין רשימה של חדרי הבית הזקוקים לחלון חדש ולהעביר אותה למתקין. הוא ידע להתאים לכם את החלון המתאים לפי גודל הפתח הקיים וסוג החדר, כאמור לחדר שינה מתאים חלון אחר מאשר לסלון וכדומה, על מנת שיספק את ההגנה המרבית מבחינת איטום ובידוד. לכן חשוב לבחור מתקין מורשה להתקנת חלונות אלומיניום קליל באחריות בהתאם לצרכים שלכם.

 

כיום קיימים עיצובים חדשניים במראה נקי ואלגנטי לבית, שכבר לא מיועדים אך ורק למבני יוקרה, וגם בבתים פרטיים ניתן למצוא חלונות אשר מקנים לבית מראה עכשווי ויוקרתי. בנוסף, על החלון להיות אקוסטי ולהקנות בטחון לדיירי הבית הן מפני פורצים וגנבים והן מפני מזג האוויר, כמו רוחות, גשם וכו'. וכמו כן, גם לאטום את החלל מפני נזקי רעש.

 

יתרונותיו של החומר מאפשרים לנו ליהנות בראש שקט לטווח הרחוק, משום שהוא עמיד בפני התחמצנות ואינו מחליד. כמו כן, מגיע בדגמים שונים ובמגוון צבעים וניתן להתאים לכל חלון שלל ידייות ואביזרים שונים המקנים פתיחה קלה, נוחה וכבונוס גם מעוצבת. בנוסף, ניתן להחליט על סוג הפתיחה לדוגמה מסילות, ידיות ופתיחה לשני הכיוונים, חלונות ציר ועוד בהתאם לסוג הדגם.