תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

גדרות אלומיניום לבית ולחצר

גדרות אלומיניום הן אוביקט אשר יכול להגיע בשלל סגנונות ולהתאים הן לבית ולחצר לשימושים שונים. אודות לגמישותם ולחוזקם, ניתן ליהנות ממראה מוקפד ואלגנטי מבלי להתפשר על בטחון מקסימלי. בשנים האחרונות יש התקדמות עצומה בהתייחסות של אנשים לעיצוב החלל שבו הם נמצאים, גרים, עובדים או מבלים, ולכן בחירות שונות יקנו נופח שונה לחלל.

בכל מקום יש למצוא את האיזון בין "יופי ואופי" ללא פשרות, כלומר מוצרי עזר כמו פרופילים, סורגים, גדרות אלומיניום וכו' אשר נותנים מענה לאלו המעוניינים לשלב מוצר איכותי עם עיצוב מתקדם.

 

למעשה התפקיד שלה הוא להוות גבול מפריד בין השטח של הבית לרחוב הציבורי או להפריד בין חללים שונים, ובבית שהוא מעוצב בקפידה, יש צורך להתייחס גם לעיצוב של אלמנטים משלמים שונים על מנת שיתאימו באופים לשפת העיצוב. לדוגמא אם בחרנו לעצב בסגנון מודרני, האלמנטים יעוצבו בהתאם בפשטות ובקווים נקיים, לעומת סגנון כפרי אשר יעוצב בסגנון נפחות עם אלמנטים שונים לעיטור.

 

לאן זה מתאים?

 

הן מתאימות למספר מקומות בבית ובחצר במקביל. בתוך הבית, משמשות כמעקה למדרגות בין מפלסי הבית ולחדרי אמבטיה ושירותים לאנשים בעלי מוגבלויות. ולחצר הבית ולמרפסות, כגדר הפרדה , מעקה לבריכה וכו'. כמו כן, אין פשרות לגבי הצורך בחוזק, באיכותיות, בפרקטית ובכושר עמידות שלה, והיופי הוא רק הבונוס.

 

אודות לתכונות העמידות והחוזק של החומר, הוא משמש גם לייצור חלונות, דלתות ושערים. כל אחד יכול להתאים לעצמו מראה משלו בסגנון מקורי לו, אשר יקנה לו ביטחון מקסימלי. היתרון של גדרות אלומיניום הוא שניתן לשלב אותן עם כל סגנון, וכן בשילוב חומרים שונים על פי דרישת לקוח כמו עץ, מדרגות וכדומה, תוך הקניית צורות ופרזולים שונים.