תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

דלתות אלומיניום

 

דלתות אלומיניום נמצאות במבנים רבים, החל בבתים פרטיים ועד לבנייני משרדים. בשנים האחרונות הן הפכו מבוקשות בשל יתרונותיהן הרבים. כיום ניתן לבחור דלת נעימה למראה מבלי לוותר על איכותה, בן מבחינת איכות החומר ממנו היא עשויה והן מבחינת עמידותה בפני פריצות.

 

יתרונותיהן של דלתות האלומיניום

מאחר ודלת הכניסה אמורה לאבטח את הבית מפני פורצים מצד אחד, ומצד שני עליה להיות מזמינה עבורנו ועבור אורחינו הרצויים, יש חשיבות גבוהה לעיצוב ולבטיחות, ושימוש בדלתות אלומיניום מאפשר לבחור בשניהם מבלי להתפשר ולוותר על אחד מהם. בשל השימוש במתכת האלומיניום, דלתות אלומיניום הן חזקות ועמידות, ואינן מתבלות במהירות אל מול נזקי מזג האוויר. דבר זה מאפשר לשמור על המראה היוקרתי שלהן, על הצבע ועל הברק לאורך שנים, מבלי שנצטרך לתחזק אותן, לחשוש מחלודה או לשמור עליהן במיוחד – הן אמורות לשמור עלינו. דלתות אלומיניום מאפשרות מגוון צבעים, עיצובים ותוספות. הודות לכך שהאלומיניום הינה מתכת גמישה, קל ליצור דגמים שונים, מגוונים ומיוחדים, בהתאם לרצון הלקוח. בנוסף לכל, בשנים האחרונות גדלה המודעות לאיכות הסביבה – האלומיניום מוגדר כמתכת ירוקה, מאחר וניתן למחזר אותה בתהליך לא מזהם במיוחד, כך שכל פיסת אלומיניום שאין בה שימוש – יכולה לשמש לצרכים אחרים לאחר מיחזור.

 

מגוון גדול של אפשרויות בדלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום מגיעות במגוון סגנונות. קיימים ארבעה סגנונות כלליים, ולכל אחד דוגמאות רבות שניתן לראות בתצוגות: עיצוב מינימליסטי מכיל פרופילים דקים ככל הניתן מבלי לפגוע באיטום ובבידוד של הבית, ולכן משתמשים בו בעיקר בבתים פרטיים, בפתחים בינוניים ובדלתות פנימיות. עיצוב קלאסי הוא נקי יותר ומתאים לפתחים בינוניים, וניתן לראות אותו בעיקר בבנייה של מבני ציבור ובנייני מגורים. עיצוב אורבני הוא בעל נוכחות גדולה יותר משל שאר הסוגים, ומקנה מראה מודרני. בעיצוב זה משתמשים בעיקר בוילות, בבתים פרטיים ובדלתות גדולות. לבסוף, עיצוב בלגי משלב מראה של עיטורי ברזל ופרופילים דמויי ברזל, ולעתים סוגרים חלק מהפתחים בדלת במילויים שונים, כך שהוא מתאים בעיקר לדלתות כניסה. כל אחד יכול להתחבר לסגנון מסויים – השאלה היא היכן אנו רוצים למקם את הדלת.