תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

ויטרינות מאלומיניום יוקרתיות

בשנים האחרונות, הויטרינות מאלומיניום הפכו להיות נפוצות מאוד אודות לכך שמעבירות תחושה של מרחב, אסתטיקה ונקיון, ולמעשה העובדה שאינן יוצרות גבול ברור לבית הן באופן ויזואלי גורמות לו להיראות גדול יותר, תוך יצירית המשכיות לבית, חיבור ויצירת קשר עם הסביבה והחוץ.

ויטרינות מאלומיניום הן למעשה חלונות גדולים מזכוכית המשמשים כמסגרת של הבית ויוצרות מאין קיר שקוף המפריד בין פנים וחוץ הבית. החלון בעל מבנה פתוח ללא "הפרעות" וחלוקות פנמיות ומאפשר תצפית כמעט מלאה מבעד לחלון. המבנה הוא מקובע וניתן לפתוח אותו בכמה צורות: דלת כנף ציר אחד, דלת שתי כנפיים או דלת הזזה. ניתן ליצור חלונות בגדלים משתנים, כמעט ללא הגבלת גודל, אודות לפרופילי האלומיניום האיכותיים.

 

כמו כן, אודות לזכוכית נכנסת כמות גדולה של תאורה טבעית לבית, יתרון משולב של אור נעים וחסכון בחשמל. הזכוכית הינה מחוסמת כלומר היא עבה ומאסיבית יותר מזכוכיות רגילות ומתאימה כנגד פריצות, היא מבודדת את רעשי החוץ ומונעת מאוויר קר וחם מלהיכנס לתוך הבית.

 

למי זה מתאים?

 

במגזר הפרטי הן נפוצות בעיקר בבתים פרטיים וחללים גדולים אשר באמצעותן מתאפשת כניסת תאורה טבעית מבחוץ, לדירות גן או פנטהאוזים אשר נשקף מהם נוף פנורמי מושלם. במגזר הציבורי ניתן לראות אותן באולמות אירועים, מלונות, בנייני עסקים, חנויות, בתי קפה ומסעדות ועוד. בצורה זו ניתן ליצור מאין שלד המתפקד כמבנה חיצוני המיועד להחזיק את הזכוכית ויכול להכיל מימדים גדולים באופן משמעותי. כמו כן, יש הקוראים לחלונות ראווה של בתי עסק גם ויטרינה בגלל הדימיון בגודל החלון, על אף שמדובר למעשה בטכניקות שונות.