תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

חיפוי אלומיניום בקירות חוץ

טיול קצר בסביבות של מגורים ותעשייה מגלות כי יש תחושה שמבנים ובניינים העשויים מבטון הם ללא אופי וכולם נראים אותו הדבר פחות או יותר. הבתים בעלי החיפוי אלומיניום מקבלים נופך שונה ויוקרתי לעומת חומרי בניה אחרים במגוון אי סופי של אפשרויות עיצוב.

טרנד עולמי של שנים רבות, אשר בעשור האחרון נפוץ יותר ויותר גם בארץ, הוא התחיל במבני ציבור ותעשייה והיום עבר גם למבנים פרטיים. במקרים של בניינים בעיקר ישנים, ניתן להסתיר סטיות שונות הקיימות עם הזמן בכל מבנה במידה זו או אחרת. כמו כן, באמצעותו גם ניתן "להעלים" נזקי בחזית, צינורות ומערכות ניקוז חיצוניות באמצעות חיפוי אלומיניום וכך לתת לקיר מראה חדש, יוקרתי ונעים לעין ללא הפרעות.

 

סגנון הבנייה בעידן המודרני השתנה פלאים, הצמיחה באוכלוסייה וריבוי בתי העסק, הביאו לצורך למציאת פתרונות בנייה שמאופיינים בבנייה לגובה. עם בניית המגדלים ורבי הקומות, התעורר הרצון לעצב אותם במגוון סגנונות על מנת ליצור ייחוד, הבלטה ומקוריות. למעשה מדובר בהלבשת הבניין בצורות שונות, בהתאם לרצון האדריכל או המעצב באופן פונקציונלי.

 

יתרונות החיפוי

 

יתרונותיו מלבד המראה החזותי שלו, הוא שמשקלו נמוך יותר באופן משמעותי משיש ואבן, קרמיקה ופסיפסים, ולכן זה מפחית את החשש מפני נפילה או קריסה. כמו כן, הוא נחשב לחומר בניה המוגדר ירוק מבחינת איכות הסביבה משום שניתן למחזר אותו.

 

עם חיפוי אלומיניום התחושה היא שהכול אפשרי ועיצוב המבנה יכול להגיע לרמות חדשות שטרם נראו, תוך שימוש במגוון טקסטורות שונות. אך מבחינה עיצובית לא מדובר רק באפשרויות רבות של מרקמים וצבעוניות, אלא גם ליצירת צורות שונות תלת ממידיות ומעוגלות ואלמנטים לא סטנדרטיים.