תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

חלונות אלומיניום

 

חלונות אלומיניום הבחירה הנכונה

חלונות בבתים, במשרדים ובחנויות הם חלק מעיצוב המבנה. יש אנשים שאוהבים חלונות גדולים, אשר מאירים את כל החלל, אולם יש אנשים שאוהבים חלונות בגודל רגיל. כך או כך, את כל מגוון הגדלים והעיצובים מאפשרים חלונות אלומיניום. מגוון גדול זה נותן את האפשרות לעצב כל סביבה בהתאם לצרכים ולתדמית שמעוניינים ליצור. בתים ועסקים רבים כיום משתמשים בחלונות אלומיניום בשל יתרונות המתכת ומגוון העיצובים הגדול שהיא מציעה.

 

חלונות אלומיניום – מגוון סגנונות

חלונות אלומיניום מגיעים במגוון רחב של סוגים: עיצוב בלגי נותן לחלון מראה עתיק בצבעי ברזל, למשל. מראה המסגרת בחלונות אלומיניום נקבע על פי עיצובה וכן על פי הצבע בו היא צבועה – לכן ניתן להגיע לכל סוג של מראה: כפרי, תעשייתי, קלאסי, עתיק, חדשני ועוד. צבעי המסגרת יכולים להיות שחור, אפור, גווני חום ואף גווני לבן ושמנת. כל מראה יוצר רושם אחר, ולכל אחד חשוב ליצור את הרושם הנכון – אם מדובר בבית מגורים, חשוב ליצור אווירה של חמימות, ביתיות ונוחות, זאת לטובת יושבי הבית, ואם מדובר בעסק – ההעדפה תהיה ליצור אווירת מקצועיות על מנת להרשים את הלקוחות. בנוסף, קיימים מנגנוני פתיחה שונים – כנפיים, פתיחה או הזזה, שניתן לבחור בהתאם להעדפות ולמגבלות הקיימות במבנה. כיום בתים רבים מעדיפים שהחלונות לא יהיו פשוטים מדי, אולם גם למי שלא מעוניין במראה מפואר שווה לבדוק איך חלונות אלומיניום יכולים לשפר את סביבת המגורים או את סביבת העבודה.

 

יתרונות השימוש בחלונות אלומיניום

אלומיניום הוא סוג מתכת שנשמר לאורך זמן מאחר והוא לא מחליד ועמיד בפני מזג האוויר וכן בפני נזקי זמן כגון עייפות החומר. שימוש בחלונות אלומיניום מבטיח לנו שנים רבות של "שקט" מהבחינה שלא יהיה צורך להחליף את החלון בשל נזקים שונים. מגוון הסגנונות, העיצובים וההתאמה לכל מבנה הוא בפני עצמו יתרון גדול. ברוב המקרים, כדי לנצל את הטכנולוגיה כמה שאפשר, מוסיפים לאלומיניום המרכיב את מסגרות החלונות חומרים שונים, זאת על מנת לשלב תכונות, להדגיש תכונות או להחסיר תכונות, בהתאם לדרישות הפרופיל הרצוי.