תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

חלונות מעוצבים לבתים פרטיים

חלונות מעוצבים בבתים עושים את כל ההבדל, הם מאפשרים את זרימת האוויר ומכניסים את התאורה הטבעית אל תוך החלל. יש לשים לב לעובדה כי לכל בית תתאים המערכת המתאימה לו באופן אישי בהתאם לשיקולים שונים של עלויות, מבנה גאוגרפי וכו'.

לפני שנתחיל להתייחס לעיצוב שלהם, נציין כי יש להם חשיבות רבה במבנים והימצאותם היא דבר הכרחי מסיבות שונות: הם מקנים לבית מראה פתוח ורחב, אחראים על הכנסת אוורור ואור לבית ובכלל משפיעים על כל האווירה של החלל. כמו כן, ההבדל בין חלון קטן או גדול יכול לשנות את התחושות שהבית מעביר באופן משמעותי. אך עם זאת, גם לכמות שלהם ולמיקום ישנה השפעה מבחינת זרימת האוויר בהתאם לכיוון הרוח אליו הם פונים.

 

מה השיקולים בחלונות אלומניום?

 

חלונות אלומיניום במראה יוקרתי מגיעים במגוון סגנונות אשר יכולים להתאים לשלל עיצובים, ואת רובם ניתן להתאים לכל גודל של פתח. מבחינת השיקול האסתטי, ככל שהוא גדול יותר כך הנוכחות שלו מרשימה יותר והוא לוקח חלק משמעותי יותר בחלל. כמו כן, הם מתאימים גם לבתי עסק וגם לבתים פרטיים, וניתן להתאים את הצבע שלו בהתאם לסגנון שנרצה לקבל.

 

שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האזור הגאוגרפי של המבנה, אם נמצאים בתוך העיר

המפתח הגדול חושף אותנו, את דיירי ומבקרי הבית, בצורה כזאת שעלולה להיות לא נעימה לנו ולתת פתח למציצנות ולחדירה לפרטיות. חלונות מעוצבים גדולים, הנקראים גם ויטרינות או קירות מסך, מתאימים בעיקר לבתים פרטיים אשר נשקף מהם נוף פתוח ואינם פונים ישירות לבית הצמוד אל השכנים. עם זאת, במידה ומדובר ברבי קומות, ניתן לשלב אותם בקומות העליונות ששם מתאפשר לראות נוף עירוני הנשקף מהבניין.

 

כיום קיימים טכניקות חדשות המאפשרות פתיחה קלה ופשוטה המתאימה לכל סוגי המשתמשים, וכחלק מהעיצוב ניתן לשלב גם שיפועים, קשתות ושאר אלמנטים אשר תורמים לעיצוב שלו ומקנים לו מראה מסוגנן בהתאם לקו העיצוב בבית. כמו כן, יש להתייחס לעובדה כי העלות תלויה בממדים שלו וככל שהוא גדול יותר כך הוא יקר יותר.