תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

חלונות קליל

 

חברת "קליל" היא המובילה בישראל בתחום הפיתוח, הייצור והשיווק של חלונות מעוצבים. מפעליה הם מהמתקדמים בעולם מבחינת טכנולוגיית הייצור – הידע הרב, יכולת הייצור הגבוהה, השיווק והגמישות בפתרונות המוצעים ללקוחות מקנים לחברת "קליל" יתרונות רבים על פני מתחרים אחרים.

 

חלונות קליל


מגוון עיצובים לחלונות "קליל"

חלונות קליל מגיעים במגוון רחב של עיצובים, סגנונות, גדלים וגוונים אשר מאפשרים לנו לבחור את החלונות לבית או למשרד. סדרת "קליל אופיס" מציעה מערכת חלונות בעיצוב חדשני ונקי, עם ידיות מעצבים על מסגרות החלונות. סדרה זו של חלונות קליל מתאימה למפתחים גדולים ובינוניים ואוטמת אותם היטב בפני רוחות חזקות. חלונות אלו נפתחים במסילה עמידה לשחיקה. סדרת "קליל קלאסי" מציעה חלונות ציר ברמת איטום גבוהה. חלונות אלו מגיעים עם אביזרים מקוריים ויוקרתיים, וצבעי הסדרה יכולים להגיע בגווני ברזל, גוונים מטאליים וצבע אלומיניום טבעי. ידיות החלונות הן ממגוון סדרות החלונות – בלגי, אופיס וקולקציית המעצבים. סדרת "קליל בלגי" מציעה מערכת חלונות בעלת מראה המדמה את מראם של חלונות הברזל הבלגי, אולם כאן זוכים ליהנות מיתרונותיו של האלומיניום. העיצוב משתמש בקווים עדינים וצרים, והגוון המומלץ לשימוש בחלונות אלו הוא אפור, ירוק זית, ברזל ופליז, אשר מעצימים את המראה העתיק. החלונות מגיעים במנגנוני פתיחת הזזה. חלונות קליל מתאימים לכל חדרי הבית – המטבח, חדר האמבטיה, חדרי שינה ולמשרדים. חלונות קליל מסדרת "מג'יקליל" מורכבים באופן ייחודי, כך שניתן לנקותם בצורה הנוחה ביותר – הם נפתחים בצורה דו כיוונית, בהזזה או במסילה, כך שניתן לגשת לכל חלקי הזכוכית ולנקותה.


קליל אחריות כפולה, מתקינים אמינים

חלונות "קליל" מגיעים עם אחריות כפולה – גם על החלונות וגם על ההתקנה. ראשית, יש לתאם פגישת ייעוץ אישית עם יועץ של קליל באחד מאולמות התצוגה. פגישה זו היא בחינם וללא התחייבות. לאחר מכן, ניתן לבחור מתקין מורשה קליל לצורך ביצוע הפרוייקט. מתקיני חלונות מובחרים מוסמכים על ידי חברת "קליל", ואליהם מופנים הלקוחות שמעוניינים לשפץ את ביתם או לבנות אותו. בשלב השלישי והאחרון, איש מקצוע מוסמך נשלח לבית הלקוח ובודק את העבודה שבוצעה, ולאחר מכן מוענקת תעודת האחריות הכפולה.