תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

ייצור אלומיניום בעולם המודרני

תחום ייצור האלומיניום הוא תחום שנחשב "חם" מאוד ובשנים האחרונות ניתן לראות שימוש מרובה בפרופילים למטרות שונות לבתים פרטיים ולבתי עסק.

 

הוא מכוון הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי בענפים שונים כגון מוצרי אלקטרוניקה, היי טק, חקלאות, בנייה וכו'. ההעדפה לחומר זה היא אאודות לתכונותיו הרבות: הוא גמיש ונוח לעבודה, חזק ואיכותי, עמיד לקורוזיה וקל לתחזוקה ומאפשרייצור של אלמנטים כמעט בכל גודל ולכל מטרה.

 

התקדמות התחום מבחינת פיתוח, שיטות ייצור ועיבוד פרופילים היא גדולה, ולכן על היצרנים המקומיים להיות ערים ומעודכנים בשיטות ייצור בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. צריך לקחת בחשבון כי קיימים מגוון סוגים של פרופילים אשר מצריכים מהמתקין ידע וניסיון על מנת להקנות ללקוח פתרונות אמינים ויעילים, ולל לו את הבטחון כי מדובר במוצר איכותי שנעשה במקצועיות ובאחריות.

 

מחומר הגלם ועד לחלונות הבית

 

תהליך נכון של ייצור אלומיניום מתחיל בתכנון ועיצוב הפרופיל הרצוי ובחירת סגסוגת מתאימה, והוא משפיע באופן ישיר על איכותם של הפרופילים המיועדים לשימוש. החומר מגיע בצורות של גלילים הנקראים בולים, הם מחוממים על מנת שיהיה ניתן ליצוק אותם לתבנית אשר תקנה להם את הצורה, הגודל והעובי הרצויים הנעשים באמצעות מכבש מיוחד שעובד בלחץ גדול. לאחר מכן, הפרופיל עובר מתיחה המבטיחה לו את היותו ישר ומדויק ללא עיוותים, ומשם עובר לתנור על מנת לבסס אותו ולחזק את תכונותיו.

 

כל פרופיל שמוכן עובד בקרת איכות ובקירות טרם אריזתו ושליחתו ללקוח. כמו כן, כיום קיים ציוד המאפשר את הכנת השבלונה ללא מגע יד אדם כלל, אלא באמצעות מחשב בלבד במהירות וביעילות.