תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

מוצרי אלומיניום

 

פרגולות אלומיניום ופתרונות הצללה

הפרגולה מיועדות למרפסות ולחצרות של בתים ומורכבת מיסודות וגג, כאשר גם הקורות המשמשים כיסודות וגם הגג המקנה את ההצללה עשויים מאלומיניום.

קיר מסך אלומיניום בעידן המודרני

למעשה מדובר בקיר חיצוני היכול לשמש כחזית שלמה או חלק ממנה שעשוי לרוב מזכוכיות ומורכב משלד של פלדה או בטון שאינו קשור כלל למבנה עצמו, ומקנה לו מראה מרהיב ומודרני.

ויטרינות מאלומיניום יוקרתיות

בשנים האחרונות, הויטרינות מאלומיניום הפכו להיות נפוצות מאוד אודות לכך שמעבירות תחושה של מרחב, אסתטיקה ונקיון, ולמעשה העובדה שאינן יוצרות גבול ברור לבית הן באופן ויזואלי גורמות לו להיראות גדול יותר, תוך יצירית המשכיות לבית, חיבור ויצירת קשר עם הסביבה והחוץ.

גדרות אלומיניום לבית ולחצר

גדרות אלומיניום הן אוביקט אשר יכול להגיע בשלל סגנונות ולהתאים הן לבית ולחצר לשימושים שונים. אודות לגמישותם ולחוזקם, ניתן ליהנות ממראה מוקפד ואלגנטי מבלי להתפשר על בטחון מקסימלי. בשנים האחרונות יש התקדמות עצומה בהתייחסות של אנשים לעיצוב החלל שבו הם נמצאים, גרים, עובדים או מבלים, ולכן בחירות שונות יקנו נופח שונה לחלל.

תריסי הזזה אלומיניום

לשמחתנו אנו נמצאים בארץ מרובה שמש ואור מכל עבר ברוב ימי השנה ולמרות שמדובר בדבר מבורך, עדיין נרצה לשלוט על מידת התאורה שנכנסת לתוך הבית מבחוץ.

תריסים חשמליים לכל מטרה

הקידמה הגיעה גם לתחום העיצוב, וכבר היום ניתן לראות בתים רבים אשר קיימים בהם אלמנטים שפועלים בשיטת "בית חכם", כלומר ניתן לפתוח ולסגור אותם באמצעות שליטה חשמלית.