תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

עיצוב הבית עם עובדה חלונות מעוצבים

 

עולם העיצוב הוא עולם דינמי אשר משתנה כל הזמן, על מנת להיות ערים להתפתחויות יש להיות עם אצבע על הדופק ולהיות מעודכנים עם החידושים בכל העולם. מגזינים, תכניות ותערוכות הם חלק מהאינדיקציה שלנו לכך שגם בעיצוב הפנים יש טרנדים חמים ואפנות חולפות.

 

חברה אשר מתעסקת בתחום זה צריכה לדעת את הסוד, כיצד לשלב בין עיצוב חדש ועדכני ובין איכות ללא פשרות אשר תהיה רלוונטית עכשיו ולעוד שנים ארוכות. יש לזכור כי מעצבים את הבית עבור אנשים ולא עבור מעצבים, כלומר הבית צריך להיות נוח ונעים לדיירים ולהתאים לאופי שלהם מבחינת סגנון העיצוב.

 

על דבר אחד אין עוררין, מהפכת הבניה והעיצוב של השנים האחרונות היא השימוש באלומיניום אודות ליתרונותיו הרבים, אשר הפכו אותו למועדף על מעצבי פנים וקבלני בניין רבים.

 

תעשיות אלומיניום לשימושים שונים

תעשיות האלומיניום לוקח חלק בתחומים רבים בתעשייה והפך להיות חומר בנייה נפוץ ביותר בעידן המודרני. אנו נתקלים בו מדי יום ומדי רגע, בין אם במודע או לא, הוא לוקח חלק כמעט בכל חלק בחיינו.

תריסי עובדה - עבודות אלומיניום בנס ציונה

תריסי עובדה מומחים בעבודות אלומיניום שונות בנס ציונה ואזור המרכז והדרום ובעלי ותק של יותר מ-30 שנה בהתקנת מוצרי קליל ובעבודות בניין שונות בבתים פרטיים ובתי עסק, ובעלי יכולת להתמודד עם היקפי עבודות גדולים ומורכבים, תוך שילוב כמה גורמים יחדיו.

עבודות אלומיניום – לפני ואחרי

הרבה מהמוצרים שהכרנו עד כה, שהיו מיועדים לתחומי התעשיה השונים יוצרו מעץ, ברזל, אבן וכו', היום מיוצרים מאלומיניום. המגמה הזאת היא ממש בגדר מהפיכה אשר שינתה לגמרי את פני העיצוב והבנייה בארץ ובעולם, כאשר בחו"ל כבר זיהו את הפונטיציאל של החומר לפני שנים רבות ואימצו אותו לשימושים בענפים שונים.

בחירת מתקין אלומיניום

מתקין אלומיניום מבצע עבודות בבתים פרטיים רבים ובשלל בתי עסק, שבעשור האחרון הפכו להיות סטטוס קוו בעולם העיצוב, וכן נראה שימוש שלהם באופן בולט אף בתחום התעשייה ובייצור.

הדבר הוא אודות לתכונותיו של החומר אשר מאפשרות עבודה קלה באופן גמיש המותאמות לפי סוג השימוש והגודל הרצוי לו. כיום ניתן לראות כי קבלנים, אדריכלים ומעצבים מעדיפים באופן מובהק את העבודה איתו לעומת מתכות אחרות, העץ והפלסטיק.