תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

פרגולות אלומיניום ופתרונות הצללה

הפרגולה מיועדות למרפסות ולחצרות של בתים ומורכבת מיסודות וגג, כאשר גם הקורות המשמשים כיסודות וגם הגג המקנה את ההצללה עשויים מאלומיניום.

פרגולות אלומיניום עמידות בפני נזקי השמש היוקדת והלחות הקיימים בשפע בארצנו ולא רק בימי הקיץ החמים, ושומרת על המראה והאיכות שלו לשנים ארוכות. בנוסף, ניתן לבחור את הסגנון והצבע בהתאם להעדפת הלקוח ולסביבה בה נמצאת, אודות לאפשרות להקנות להם את הגוון הרצוי ע"י צביעת העמודים בצבע אשר גם הוא עמיד בפני נזקי מזג האוויר.

 

עץ לעומת אלומיניום - מה עדיף?

 

עד לאחרונה שלט העץ בתחום זה, והיום ניכר כי אנשים רבים מעדיפים לבנות דווקא פרגולות אלומיניום מסיבות שונות. ראשית מבחינת תחזוקה, החומר אינו זקוק לטיפול אינטנסיבי כמו העץ אשר כרוך בציפוי ושיוף, משום שאינו חדיר מים ואינו מתחמצן ולא מתקלף. בנוסף, הן שומרות על המראה שלהן לאורך זמן ללא פגיעה ברמת היציבות ובאיכות שלהם.

 

לעומת העץ שעל אף שהוא מכוסה לכה האמורה לשמור עליו ולהקנות לו עמידות בפני מזיקים וטמפרטורות קיצוניות ומשקעים, הוא מושפע בקלות משינוי מזג האוויר בין חום לקור והמים עלולים לחדור לתוכו, דבר אשר יגרום לעץ להתנפח ולאבד מיציבותו. והדבר נכון גם לגבי חרקים ומזיקים אחרים אשר נוהגים לכרסם בתוך הקורות במיוחד בקיץ ולהחליש אותן לחלוטין. בנוסף על אף משקלו הנמוך, מדובר בחומר יציב, גמיש וחזק ולכן העבודה איתו היא נוחה ומאפשרת בנייה בגדלים רחבים ובצורות שונות ללא צורך בבסיס גדול ורחב אשר תופס הרבה מקום על השטח הבנוי.