תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

פתרונות אלומיניום לבית ולגינה

היתרון המובהק של האלומיניום הם שיכולים להוות פתרון הן לבעיות בחוץ הבית והן לפנים הבית כאחד. באמצעות תכונותיו הרבים של החומר הוא יכול להשתלב בחדרים שונים, רטובים ויבשים, עם פתחים גדולים וקטנים, חדרי שינה וסלון.

מעבר לשימושים הנפוצים לנו ביותר, שהם החלונות והדלתות, ישנן מגוון עבודות שונות אשר נעשות באמצעות פתרונות אלומיניום להצללה כמו פרגולות ותריסים. לא בכדי הפך החומר למועדף על הקהל הרחב, וניתן לראות אותו בכל מקום ולא רק משום איכותו ועמידותי, אלא גם בגלל מחירו הזול יחסית לשאר החומרים הקיימים לרבות העץ.

 

יתרונות האלומיניום

 

היום בדירות חדשות ניתן לראות שילוב שלו במקומות שונים בחללים ברחבי הבית ומחוצה לו, כולל צלונים למרפסות ומעקות. היתרון הראשי בחומר הוא היכולת שלהם לעמוד בפני נזקי מזג האוויר ובפני התחמצנות אשר יכולה לנבוע מעמידה ממושכת בשמש היוקדת וחשיפתו למשקעים, לרוחות ולרטיבות. כמו כן, קלות העבודה איתו וגמישותו מאפשרים את התאמתו לכל גודל בהתאם ללקוח ללא הגבלת רוחב ואורך.

 

בנוסף, הם יכולים להיות מותאמים למגוון סגנונות, משום שניתנים לצביעה בקלות ובזריזות. לא ניתן להתווכח על המראה שהם מקנים לבית, מראה מרהיב בעל נופח יוקרתי ואסתטי ובעיקר משדר תחושת אחידות וניקיון. מבחינת תחזוקה, החומר קל מאוד לניקוי ואינו דורש טיפול מיוחד שמצריך מאמץ או זמן רב. אנו צריכים לזכור שהבית אינו מוזיאון ויש למצוא פתרונות אלומיניום איכותיים שיגרמו לנו להרגיש בנוח בתוך הבית שלנו.