תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

תעשיות אלומיניום לשימושים שונים

תעשיות האלומיניום לוקח חלק בתחומים רבים בתעשייה והפך להיות חומר בנייה נפוץ ביותר בעידן המודרני. אנו נתקלים בו מדי יום ומדי רגע, בין אם במודע או לא, הוא לוקח חלק כמעט בכל חלק בחיינו.

בעולם היום ניתן לראות שימוש באלומיניום בתחומים שונים, חברות רבות עוסקות בייצור ושיווק של מערכות שונות ומגוונות. בין מגוון המוצרים ניתן למצוא חלונות, דלתות, תריסים, סורגים, מעקות ועוד שלל אלמנטים אשר מאפשרים עיצוב נוח במראה מצוין לבית. בין אם מדובר בבית חדש או בית אם מדובר בשיפוץ, כל מבנה צריך את היחס שלו בהתאם לגודל ולרוחב הפתחים של החלונות והדלתות שלו, כיווני הרוחות וסוג החלל.

 

איך מתחילים?

 

הדרך הנכונה להתחיל כל פרויקט חדש בכל סדר גודל, הוא באמצעות תכנון מבוקר וקפדני, ולחברה המבצעת יש משמעות גדולה מבחינת אמינות המוצר ואיכות ההתקנה, לכן העדיפו חברה אשר קיבלתם עליה המלצות וידועה לכם תקינות המוצר שהיא מספקת. בנוסף, יש לבדוק כי מדובר במתקין מורשה של חברה ידועה, אמינה ומוכרת כמו קליל וסומפי, ומספק מוצר מקורי ואיכותי עם אחריות למספר שנים.

 

תריסי עובדה עובדים בטוח

 

אנחנו בתריסי עובדה מציעים שילוב של תעשיות אלומיניום טכנולוגיה מתקדמת, פתרונות אמינים ויחס אישי, ומאפשרים לכם לקחת חלק בתהליך על מנת ליצור את בית חלומותיכם. לנו יש את הניסיון והידע להקנות לכם פתרונות יעילים המתאימים לכם הן מבחינה אטרקטיבית והן מבחינת המראה ללא פשרות עד לתוצאה המושלמת. ערכי החברה נמדדים ובאים לידי ביטוי בשביעות רצון הלקוח וזה המדד החשוב ביותר עבורנו. כמו כן יש חשיבות גדולה לדיוקים בזמן, במיוחד כאשר נמצאים בזמן בנייה או שיפוץ וכל פעולה לא נכונה עלולה להשפיע על לוחות הזמנים של העבודה ולגרום לעיכובים.