תריסי עובדה - עבודות אלומינום

התקשרו עכשיו לתריסי עובדה

       מתקין מורשה קליל

          המזמרה 13, נס ציונה

          טל. 08-9408049

          דוא"ל:  Ovda1511@inter.net.il

          אודות הנגישות

תריסים חשמליים לכל מטרה

הקידמה הגיעה גם לתחום העיצוב, וכבר היום ניתן לראות בתים רבים אשר קיימים בהם אלמנטים שפועלים בשיטת "בית חכם", כלומר ניתן לפתוח ולסגור אותם באמצעות שליטה חשמלית.

בית חכם בא לידי ביטוי בפריטים השונים ברחבי הבית כמו תריסים חשמליים, תאורה, מזגנים, וילונות וכו'. למעשה, היום ניתן לשלוט על מערכות שלמות בבית באמצעות לחיצה אחת ויתרה מכך למתקדמים, אף באמצעות אפליקציות אשר מאפשרות שליטה מרחוק דרך מכשיר הסלולאר והתאמה לפי הצורך.

 

כאשר מדובר בתריסים, יש להקפיד יתר על המידה משום שמדובר באלמנט אשר אמור להגן עלינו מפני פורצים ולשמש כמחסום לחלל הפרטי שלנו. התריס מתאים לכל גודל של פתח ולכן אידיאלי לבתים פרטיים, לחניות ומחסנים, לחנויות ובתי עסק ואף למוסדות גדולים. ההפעלה היא פשוטה וקלה מאוד ואין צורך במאמץ כלשהו, וניתן לקבוע את מידת מהירות הפתיחה והסגירה שלהם בהתאם לצורך שלנו.

 

בוחרים בעל מקצוע

 

אנו חיים היום בעידן טכנולוגי מתקדם אשר מציע פתרונות חשמליים שמקלים על חיינו והופכים את הכל לנגיש יותר. פתרונות אלו מאפשרים לסוגי המשתמשים, מילדים ועד לאנשים בעלי מוגבלות פיזית, שליטה בקלות וללא הפעלת כוח כלל. חשיבות המנוע בתריס גלילה חשמלי היא גדולה ויש לה משמעות הן מבחינת החברה המספקת והן מבחינת היצרן. מדובר במערכת שהיא רגישה וחכמה ולכן צריכה להיות של חברה איכותית שתתן לכם ראש שקט לשנים רבות.

 

כמו כן, גם לא כל בעל מקצוע מיומן דיו על מנת לטפל בתקלה מסוג זה, ובמידת הצורך לא תרצו להמתין זמן רב או להתפשר על איש מקצוע שאינכם בטוחים במומחיות שלו. ההתעסקות עם המערכת דורשת מבל המקצוע להיות מומחה בקיא בתחום, ולכן יש לתת דגש על חברה שמספקת שירות במקרה של תקלה בזמינות ובאדיבות ותתן לכם את התחושה כי אתם נמצא בידיים בטוחות ותקנה לכם בטחון.